1986-1987

Õppeaasta algus oli eelnevatega võrreldes erandlik, kuna õppetööd alustasid 6-aastased. Spordielu kulges aina tõusvas joones: A-klassi neiud tulid korvpallis vabariigi meistriks ning naiskonna mängijad Pille Toode, Kristel Põld, Katrin Nurme pälvisid vabariigi koondvõistkonna koosseisus üleliidulistel võistlustel pronksmedali.

Korvpallis olid edukad ka noormehed: Raoul Suurorg, Tõnis Porgand, Margus Juksar, Tõnu Soodla kuulusid Eesti A-klassi koondmeeskonda ning tulid selle koosseisus üleliidulistel võistlustel pronksmedalile. Vabariigi noortekoondisesse kuulusid ka viievõistlejad Margus Kärner, Erkki Susi, Ardo Kraav.

Kooli jalgpallimeeskond „Lõvid“ võitsid Soomes B-klassi rahvusvahelised jalgpallivõistlused „Helsinkin Cup`87“

Tallinna koolide üldarvestuses saavutati 54. ja 2. Keskkoli järel auhinnaline III koht.

Ka laulukooridel oli tegus aasta – noortekoor Marju Repnau juhendamisel saavutas võistulaulmisel I ning lastekoor Liilia Kotkase käe all III kategooria. Suvael osalesid kõik koorid koolinoorte laulu- ja tantsupeol..

Eesti keele olümpiaadil esinesid hästi Marvi Hanson – I koht ja Maris Müür – III koht.

Andres Sepp võitis matemaatika olümpiaadil rajoonis I koha.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:07