1984-1985

Õp Krista Mõisniku käe all alustas tegevust sõnakunstiring. Ringi töös osalesid I-XI klassi  õpilased. Üles astuti pea kõigil kooli üritustel ning rajooni, linna kui ka vabariigi ülevaatustel.

Tegevust jätkas Tiina Möldri juhendamisel kunstiklass. Osaleti erinevatel joonistusvõistlustel ning vabariiklikul õpilastööde näitusel.

Spordis jätkasid edukalt korv- ja jalgpallurid. Muusikaklass sai juurde lisaks klaverile ja akordionile plokkflöödi eriala.

Kevadisel kooride võistulaulmisel saavutas lastekoor A. Kaidja juhendamisel I ning noortekoor Elo Üleoja taktikepi all II kategooria. Suvel osaleti üldlaulupeol.

1985/1986

Kooli tunti vabariigis kui hea spordimainega kooli. Ühe kehalise kasvatuse õpetajana alustas tööd Andres Sõber. Loodi spordiklass korvpalluritele.

Esimesed tunnustused tulid ka sõnakunstiringi õpilastele, teiste seas kogusid vabariiklikel luulevõistlustel-konkurssidel tuntust Erki Laur, ja Toomas Tross.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:07