1982-1983

Tööd jätkas kunstiklass, väljaspool kooli kunsti vallas tunnustust leidnud õpilasi oli juba tunduvalt rohkem, osaleti vabariiklikul õpilastööde näitusel, tunnustuskirja pälvisid Kristo Kuusik, Pille Ploomipuu, Ülle Hanson, Aadi Remmik, Meelis Tammaru, Evelyn Kuntu.

Oktoobri rajooni õpilastööde näituse tunnustuskirja said Kadi leiman, Tarvo Jõgisuu ja Merle Maar. Oktoobri rajooni kunstiõpilaste olümpiaadil saavutas I koha Villem Tarvas ning II koha Raina Lillepõld.

Hoogu sai juurde muusikaelu, laienes muusikaklass ning juurde tuli uus koor – noortekoor õp Marju Repnau juhendamisel.

1983 aasta kevadel sai alguse kooli pikaajaline peretraditsioon, kontsert-etendus „Orhidee emale“, mille idee autoriks klassivälise töö organisaator Reet Hunt. Lisaks sellele pandi alus ka ülekoolilistele poiste- ja tüdrukutenädalale „Ahoi, poisid“ – veebruaris ja „Hei, tüdrukud“ – märtsis.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:10