Õpiabi

Tugisüsteem toetab haridusliku erivajadusega õpilase (HEV õpilase) arengut ja aitab tal saavutada õppekavale vastavaid õpitulemusi.
HEV õpilasel on õpikeskkonna tavasuutlikkust ületavad vajadused, tulenevalt õpiraskustest või andekusest.

Tugisüsteemi kuuluvad:

Õpiabisse või logopeedi rühma suunamine
•    Klassijuhataja/aineõpetaja märgukirja alusel, kus õpetaja selgitab, miks õpilasel oleks täiendavat abi vaja.
•    Õpiabisse või logopeedi juurde suunatakse õpilane, kellel on õpiraskused või psühhosotsiaalsed probleemid.
•    Õpiabis või logopeedilisse rühma määramiseks on vaja ka lapsevanema kirjalikku nõusolekut. Selle edastab lapsevanemale klassijuhataja.

Rahutuba...
•    ...on mõeldud õpilasele, kes ainetunni ajal on sattunud konflikti ja segab tundi
•    ...distsiplineerib õpilast ja õpetab analüüsima oma käitumist
•    Õpilaspäevikusse ja e-kooli tehakse aineõpetaja poolt vastav märge, et õpilane viibis